Česká republika je civilizovaná země.
🤫
Akorát ve vládě je to sebranka složená za účelem zajištění poslanecké imunity pro dotačního podvodníka.
Zlodějský oligarcha a jeho veksláci a ruské služky.
I to se v civilizovaných zemích vyskytuje, bohužel.
V civilizované zemi by se spolustraníci z partaje, jeden estébák a druhý sympatizant s okupací nestali premiérem ani prezidentem.
BTW: Je ještě nějaká jiná svobodná, demokratická země na světě která má ve svém čele komunistického lampasáka 🤔
V civilizované zemi by celá pětidemolice s Dozimetrem, bitcoiny a dalšími aférami dávno seděla ve vězení, místo aby dál škodila, kde se dá.
A hlavně – v civilizované zemi by bývalý rozvědčík a soudruh nebyl prezidentem. Takže bych na tvém místě raději pomlčel. ☝️
A takové řeči o tom, že „někdo něco odpracoval“, jsou opravdu k smíchu.
To už je díky ÚS a PPP tak absurdní divadlo,že vedoucím delegace bude ten,kdo dál dočůrá...PPP jen potvrzuje moji teorii o komunistech před r89...Neschopní...Schopní...Všehoschopní ...a PPP patří evidentně do třetí skupiny...🤗😉
V civilisované zemi by za kauzu dozimetr a bitcoin padaly celé vlády a rovnou do kriminálu, kauza Čapí hnízdo by zůčastněné doživotně vyloučila z vrcholné politiky, takový Marek Benda by v civilisované zemi mohl v parlamentu tak akorát obsluhovat v bufetu... takže se pane Kyselo smiřte s tím, že žijete v banánové, korupcí a klientelismem prolezlé republice....
No jo, v normální zemi.
U nás neuznává výroky soudů ani premiér - žvatlá tu o politickém procesu, nových padesátých...
Stáváme se ne banánovou, ale spíš korbáčikovou republikou.
1,3 tis.