To je veselé, jak parta zaťatých milovníků Macinky a Babiše - se tu snaží dehonestovat pana prezidenta.
Tu komedii kolem summitu způšobil Macinka (kvůli Turkovi - což je dohledatelné na jeho urážlivých SMSkách) za tichého Babišova souhlasu - a teď tvrdit, že něco způsobil pan prezident je slaboduché tvrzení, dobré tak pro zpomalené voliče téhle vlády.
To je motivace,už dávno,i jako jeho volič jsem poznal,že jsem udělal chybu.Take jsem poznal za koho mluví pan prezident,ať už za minulé vlády,které procházelo všechno,tak od prvního dne od posledních sněmovních voleb.Od samého počátku kladl nástrahy vládní koalici,brzdil jmenování ministrů poď různými záminkami.Nejhorsi je,že si je jistý svými opozičními postupy a nyní ochranou ze strany ÚS.Ale aby prezident jednou podával trestní oznámení,jednou ústavní...
Souhlas, Pavel je vlastenec, není mu lhostejné, že zemi řídí banda populistů, která se ani pořádně nestará o naší obranu.
A to je podle mě jen špička ledovce.
Zatím činnost této vlády hodnotím jen negativně.
Já stále doufám, že se dočkám něčeho pozitivního, co tato vláda udělá...🤔
UDĚLEJTE PROSÍM ASPOŇ JEDNU POZITIVNÍ VĚC❗️🙏
772