

Takovýto člověk má raději mlčet.V této době prodávat strategický podnik, který vyrábí,to co vyrábí,je absolutní hloupost.Je to,jako bych prodal dveře od mého domu a vím, že v okolí operuje velká a nebezpečná skupina zlodějů..

Dobrý den pro všechny.Nechci se určitě zastavát Trumpa.Je to starý narcis,který kdyby nebylo jeho dědy a otce,buď už by nebyl,nebo by se ohříval z tepla na kanálech jako bezdomovec.Ale v pár otázkách má určitě pravdu.Měli bysme se podílet určitě na likvidaci Iránu,který jakožto sponzor ruskoukrajinské války dělá zlo pro Evropu.Jejich sliby o nevyvýjení atomověho programu jsou liché.Disponuje raketami přes 2000 km doletu s velice ničivými účinky,i když...

To je tedy silná dvojka Babiš a Havlíček.Aby byli rádi, že tyto firmy vydělávají a plní státní kasu,tak ještě ohrnuji nos a špiní dobré jméno firmy, která je úspěšná.Oba dva ohrožují bezpečnost našeho státu.Slovenský stébák kouká jen na své zájmy a Havlíček mu dělá poskoka.Ten by prodal svojí celou rodinu za pár špinavých zlaťáků 😥💩

To je ale blb.Tedy s prominutím.Takový člověk je poslancem?Spíše posrancem.Jsou tam tedy i horší.A to,že proudí zbraně a munice z KLDR,Číny a Iránu Do Russka rašistům,kteří bombardují školy,nemocnice,nádraží a další civilní objekty,to je v pořádku.No,není se čemu divit,když ve vedení téhle republiky zasednou stébáci,fašisti a další odpad této společnosti.Jsme ostudou EU společně se Slováky a Maďary.

Ta paní bývalá hlasatelka je trochu mimo mísu.Mně zase mí prarodiče i rodiče učili taková přirovnání jako: Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Nebo třeba "Jablko nepadá daleko od stromu".Narážím na to,když pan otec paní Konečné vypravil autobusy plné ozbrojených milicionářů do Prahy,aby v listopadu 1989 stříleli do mladých lidí,studentů,i dalších,kteří vyrazili demonstrovat proti komunistickému režimu.Taková je ta naše proruská Kačenka..

Naprostá pravda,postavit komunismus na roveň fašismu..Stačí se podívat do Sevení Koreje,Číny,Ruska i Kuby,tzv, ostrova svobody.V těchto státech svoboda člověka neznamená nic.Nesdílíš naše názory,skončíš v pracovním táboře,nebo popřípadě čirou náhodou vypadneš min. z pátého patra z okna..

Paní Konečná se sama už poškodila,když sympatizuje a ztotožňuje se s takovými státy,jako je Rusko a Irán.U té druhé zmiňované země bych jí doporučil tam chvilku žít,aby poznala práva žen v této zemi.On by jí ten komunistický humor hodně rychle přešel.

Hezké mikiny.Ale k dokonalosti jim chybí srp s kladivem a hvězdička pro štěstí...
227