

Postup jim přeju. Jenom by mi trochu vadilo, kdyby se tam dostali na úkor Slovácka. Brnu by dva mančafty v první lize slušely, akorát ten název je mi nějak proti srsti. Mně by se líbil třeba SKL Brno, jakožto zkratka SK Líšeň Brno.

Tučná pokuta by byla O. K. Vyhazov je přes čáru. Slavia podlehla hysterii a unáhlila se. Neznám ve světě případ, že by za vyloučení klub natvrdo vyhodil své klíčové hráče. Možná se to někdy někde stalo, nechám se poučit.

Má pravdu, Pierronová. Potomků bude mít ještě hafo, ale na MS si možná už vícekrát nezahraje 😀.
3