

No, v předešlých zápasech byly problémy s nadmořskou výškou. S Mexikem budou ve víc, jak dvou km. To jsem zvědav jak budou běhat zde. Každopádně tým není dobrý, věřím že Slavie, Sparta nebo i Plzeň by zahrály lépe než slepenina národního týmu. Našich zahraničních hvězd mi je líto, nemají k sobě žádnou osobnost. Realizační tým je špatný, myslím, že to chce úplně jiné myšlení do hry. Každopádně Mexiko nehraje žádný super fotbal, Česko může překvapit, ale rozhodne nadmořská výška.

Poprvé jsem viděl, že se Poatan bál. Na soupeře neměl, kdyby rozhodčí neukončil, tak by ohrozil své zdraví. V minulých zápasech i Poatan nasázel pár sporných úderů, tedy jeho vyjádření beru jako dost nešťastné. Každopádně se borci asi ještě potkají.

No komentáře jsou kruté. Věřím, že kluci nenosí českého lva nadarmo a že se pokusí o nemožné.
MS se hraje v nestandardních podmínkách. Zápas s Koreou byl opravdu špatný, ale šance byly, bohužel to nepadlo. Naše technika, obrana a schopnost dát gól je opravdu tristní a pokud se to nezlepší, tak šance nebude. Pozor, a to máme hratelnou skupinu. Nechme se překvapit ☝️👍

No vyhrál lepší, a to je dobře, český hokej je v roli outsidera. Věřím, že další roky se to zlepší, máme dobrou mládež. Mrzí mě ale, že zahraniční hráči nejsou ochotni národní tým posílit. Kdyby se tak stalo, bylo by to určitě dopadlo lépe. V tom se dost odlišujeme od jiných týmů a to je ostuda, nedostatek národní hrdosti. Vlastně co to znamená, že 🤔☝️

Ukončení bylo správné Verhoeven nebyl schopen fyzicky vůbec reagovat, ani netušil kde je. Nejde o to zmrzačit. Usyk po zásluze vyhrál ať si kdokoli cokoliv říká. Ve 12 kole by to bylo jednoznačné KO.
Ostatně trenér Verhoevena to řekl jasně, tak nevím o čem diskutovat.

Nejsem boxer, ale shrbený styl soupeře Usyka, ke konci 11 kola údery do tmy...o ničem, a potom drtivý údery které schytal...nezlobte se, ale 12. Kolo by nedal ani náhodou. Každopádně nerozumím pochybnostem, trenér Verhoevena jednoznačně uvedl že Usyk jednoznačně zvítězil. Nějaké výlevy herců či dalších vůbec neberu. Je zbytečně věc dále řešit. To chtěli podporovatelé Verhoevena čekat až v 12. Kole Usyk totálně jej uspí ? Ostatně jeho obličej hovoří za vše. Usyk vítěz a tečka.

Co to je za šílený výrok. Pan Martínek se asi spletl. Jaká úcta ke generaci, která celý život přispívala do společnosti aby živořila ze svého, společností vyměřeného, směšného, důchodu. Co bude pan Martínek psát až jej čas zlomí a obdrží od společnosti výměr. To se bude divit.

Po dlouhé době nejlepší prezident co jsme měli, po Havlovi. Věřím, že další období obhájí.
48