

Já bych koupil ještě těžší tanky... A co tak zajistit ochranu vlastního obyvatelstva??? Zásobování vodou, potravinami, poučit je, jak se chovat???? Myslíte, že jedna Rakušanova příručka vše vyřeší?? Nebo Kaufland s Lidlem??? Rusko o nás nemá zájem, jsme slované jako oni, máme plno dluhů, skoro žádný průmysl v našich rukách... co by tu našli za štěstí???

Zase hypotéza... všechny vyspělé státy mají analýzy... jenže Rusko nikdy nepoužilo jaderné zbraně proti civilistům!!! 2 bomby shodily USA... Ostatní státy jen vyhrožují ( britové Francouzi..) Jo a USA má své JZ v Evropě...Proč asi... Ale nejjednodušší je to svést na Rusko...

Jen ať se pracuje, děláme na svém....hlavně ať tam není nejlepší ministr financí Kalousek...
2