Je jasné, že ÚS projevil vděčnost za jmenování soudců prezidentem. Co by stalo kdyby vláda nerespektovala nesmyslné rozhodnutí? Vláda přece rozhoduje o složení delegace. Tečka.
Ústavní soud vysvětluje, jak naloží s prezidentovou kompetenční žalobou - Seznam Zprávy
V Ústavě je napsáno že reprezentuje navenek stát. Není tam napsáno že musí. Jako se jmenováním vlády, když je napsáno jmenuje a ne že musí. Hradní pán si to vysvětluje jen jak se mu to hodí. A když není po jeho tak se čepíří.
Pavel už má kompetenční žalobu nachystanou - Novinky
www.novinky.cz
4292
Abyste viděli další příspěvky, je třeba se přihlásit.
Stydím se za Strážničáky. Hanba vám!!!! Asi měli radši Fialu.
37