
Excaptain A320,B737

Excaptain A320,B737
Němec/germán/ zůstane Němcem, tak je tomu už 2000 let...žádné omluvy,hned přes ....madam Merkel je jen novodobý vůdce v sukních,celá EK jsou jen pohrobci esesáků,ještě rádi budeme stavět dráty na západní hranici ...Poláci zbrojí ne proti Rusku, ale proti Němcům, ti začali teď zbrojit jako v 1933,historická zkušenost...

Okamžitě odvolat...
62