Doufám že takto se zachová více hráčů co tam nemají co dělat.
To tam rovnou můžou dát pokladní Teska.
🤦🤦
Co to je ve studiu na ČT sport.
Proč brankáře potřebujeme do obrany a útok.🤦🤦
V Německu od250 do500 E natáčení nehod.
A je to celí v pr....
Má narušenej mozek jestli ho má.
Jsem Sparťan ale zítra to bude těžký
Plzeň je v laufu no za remízu budu rád.
Rád čtu jak se každej Slávista chytne na jednu reakci na penaltu.
Choryho simulace na penaltu.🤮🤮
Doufám že takto se zachová více hráčů co tam nemají co dělat.