

Myslím si, že dovolená by se měla brát jako přirozená věc. Tak jak někdo vnímá chození do práce. Nebo si většina lidí myslí, že chození do práce je smyslem života? Nemít čas na sebe a na rodinu? No a od toho mimo jiné ty dovolené také jsou.

Tak nevím, šaty bez nápadu a střihu, nezvýrazňují ani náhodou ženské linie, trochu mi to připomíná módu, kde se ženy zahalují, aby jim nebyl vidět ani loket. Když byste chtěl někdo zalistovat v módních žurnálech před 20ti a více lety zpět, bude to, přinejmenším řečeno, pastva pro oči. 🙂

Většina domácností už dávno šetří na topení, elektřině jak to jde. Kam až zajdou tyhle rady? Choďte doma v zimáku, myjte se studenou vodou a otužujte se? Ti co hlásají tyhle nesmyslné rady žijí úplně jinak a tak pouští z úst neomalenosti.
6