

Jestli mu to US schválí, tak je v Česku konec parlamentní demokracie a bude nastolená ta prezidentská, která ale není zakotvená v naši ústavě a tudíž prezident porušuje ústavu za podpory opozice. Tohle chcete aby tady vládlo? Já teda ne a jsem rád že opozice volby nevyhrála. Bohužel prezident i opozice bráni vládě vládnout a plnit předvolební sliby. Budiž jim ale odpuštěno, protože neví co činí, jelikož jsou slabí duchem. Doufám že alespoň US je nezávislý...

Kdyby Argentina neměla Messiho tak nepostoupí ani ze skupiny. Včera předváděli naprosto otřesný fotbal a nebýt tam Messi tak se na to nedá dívat. Je jediný z celého mužstva co se o něco pokusil o nějaký průnik nebo podobně. Ostatní pouze přihrávky dozadu. Divím se akorát te penaltě. Vím že i mistr tesař se utne, ale tady si brankáře položil na zem a pak nesmyslně kopl balón směrem kde brankář ležel . A i kdyby bránu trefil tak zasáhne ležícího brankáře a...

Tak proč Děti Země nevyrábí elektřinu. Ale používají ji stejně jako ostatní. Elektřinu bych jim vypnul a musely by si nafasovat petrolejky. Člověk ale nikdy neví jestli by neprotestovali i proti těm emisím z petrolejek. Je to přece proti green dealu. Měli být už dávno zakázané (ne ty petrolejky ale DZ).

Ale hnutí Duha a jim podobné jsou přece ekologicko teroristické organizace. (Děti Země ). Nevím za co by se měl teda omlouvat.
12