

Prosim vás kandidujte pane Prezidente pomšte a buďte to světlo pro nás kdo věříme že jsou ještě kolem nás slušní ,pracovití a rozumní lidi této zkoušené a oklamané malé zemičky ve středu evropy.Ještě jednou prosim postavme se proti proškoleným lhářům a prospěchářům a že mají velmi dobré učitele nemusím je jmenovat .

Okamura že se nestydí otevřít pusu kde jsou ty velké řeči o slušných pracujích a těch neslušných kteří se práci vyhýbaj .To přece byla prioryta a teď přehlíží jak se blízcí jeho koaliční kamarádů dostávajína posty kde by neměli co dělat a berou peníze defakto za h...................

S tímto článkem souhlasím .U moci jsou teď lidi kteří jsou nemocní a paratizujou na bolesti jiných lidí ,kteří si říkaj ,tu histotoryckou větu ,,lidí je jako sr..........k" Když tyto lidé se přestanou dívat přes majetek na svět .Bude dobře a né se někam schovat a mysled si mě se to netýká

V jistou dobu jsem si vážil pana Klause ale když jsem zjistil že položil základy pro lživou a prospěchářskou politiku a hlavně zákulisní financování politické strany která je u vesla pane děkujeme za ty vaše dítka od vás další pohroma seslaná na tento stát .Jestli se vám něco podařilo s panem Zemanem ,totálně rozělit českou populaci

To snad by udělal jen člověk iq tylve ono,to vydělává a ono se to prodá ach ty vaše sliby těm vašim voličům .Není kde brát co........ a zrovna frantíkům kde jste hodně za dobřeto bude zase nějaký akcijonářský podílel .Když se kdysi nepovedla koupě chemičky u litvínova.Co kdyby jste ještě házel těm kteří se ortodoxně brání práci pečený holubi do pusi
.

Pane Hejmo jste .................h............j nebo na sebe chcete upozorňovat jako Pan Kocáb s ochranou nepříspůsobivých .Čekáte snad nějakou ti fyguru za nějaký honorář jako p. Kocáb v uplynulých leteh. Držte se hudby to vám doopravdy jde.Džím palce
1