Asi nejsem sám, kdo není překvapen. Trochu se divím výmluvám pana Nedvěda. Ten to, podle mne, nemá zapotřebí. Hazarduje se svým jménem.
Nic jiného se nedalo čekat.
Téměř po celém Německu vídám pouze DHL. A funguje to.
Proboha to si ten pán myslí, že ku to někdo uvěří?
Trochu úcty. NIKDO z vás tam nebyl. Upřímnou soustrast pozůstalým.
Paráda, fandili jsme mu... Krásný tenis, děkujeme.
My v Čechách říkáme něco o "potrefené huse"... 🤣
Pokud se hraje pro diváky, a já doufám, že ano, tak je tento systém super.
Opravte si, prosím, hloupý překlep hned v první větě. Nebo je to správně? :-)
Navštívili jsme všech New7Wonders. Naštěstí před cca deseti až patnácti lety (s výjimkou Chitzen Itza - 2024) a všude to bylo v pohodě. Přesto doporučuji.
Všimli jste si? V textu už ani slovo o Chórem a Douděrovi...
Čtu jen nadpisy.. Ale jak mohla zahodit mečboly, když prohrála 2:6 ve třetím setu?
Asi nejsem sám, kdo není překvapen. Trochu se divím výmluvám pana Nedvěda. Ten to, podle mne, nemá zapotřebí. Hazarduje se svým jménem.
43