

Nepatrná poznámka - jak fungují novináři, a proč je radno jim nic nevěřit.
Celý článek je postaven na citaci ruskojazyčného zpravodajského serveru "VOT-TAK"
Nikde ale není ani písmenko o tom, že VOT TAK - není server, který by měl něco společného s Ruskem, nebo dokonce s Krymem - je to ruskojazyčné vysílání Polské státní televize.
Článek tedy vypadá jako by Rudé právo za komunismu reportovalo o sjezdu KSČ...

Švejk se počal vyptávat jednoho po druhém, proč jsou zavřeni.
Od těch pěti sedících u stolu dostal takřka úplně stejnou odpověď:
„Kvůli Sarajevu!“, „kvůli Ferdinandovi!“, „kvůli té vraždě na panu arcivévodovi!“, „pro Ferdinanda!“, „za to, že pana arcivévodu odpravili v Sarajevu!“
Šestý, který se těch pěti stranil, řekl, že s nimi nechce nic mít, aby na něho nepadlo nijaké podezření, on že tu sedí jen pro pokus loupežné vraždy na pantátovi z Holic.

Spacáková revoluce před 25 lety byla trochu napínavá, ale od té doby čas a technologie výrazně pokročily.
I samotní stávkující zaměstnanci Televize se více než vlastní polívčičku konzumují sociální sítě ze svého mobilu.
Jediní chudáci, kteří by stávku mohli nějak pocítit jsou důchodci z Horní-Dolní. kde ještě není ani pořádný Internet.
A pak ještě sociální bublina kolem lidí jako je Martin Kupka nebo Václav...

Kdyby byl Magyar poněkud vzdělanější věděl by že takové změny šité horkou jehlou (a s horkou hlavou) na míru konkrétní situaci - se téměř vždy vymstí autorovi těchto změn.
Příklad: Obama si nechal přidělit pravomoci vydávat prezidentské výnosy bez souhlasu (tehdy republikánského) Kongresu. Pomocí stejného paragrafu dnes obamovy Demokraty drtí Trump.

Vtip z pohádky "Šíleně smutná princezna" :
"Víte proč má náš pan král tolikero stráží?" "Protože jinak by nám mohl bejt ukradenej!!!"
Ani já jsem Vás neměl puštěné od konce Dubna - takže doporučuju neplýtvejte časem a přejděte na ty nejtvrdší prostředky rovnou.

Ptá se redaktor Izvestií Stalina "Soudruhu generalisime, kde je váš první tajemník?" "Otrávil se houbami." "A druhý tajemník?" "Otrávil se houbami" "A co třetí tajemník" "Vypadl z okna, protože nesnáši houby..."
Ale houby nejsou v Rusku typické. Generální tajemník Černěnko (bezprostřední předchůdce Gorbačova) umřel poté co snědl "zkažené ryby" na dači šéfa KGB.

Problémem Babiše je, že že s ničím co dělá teď se před volbami netajil, a přesto vyhrál a navzdory tomu co dělá nyní je stále šéfem nejsilnější strany.
ERGO - je opakem "Orbánova manuálu" - "Fialův manuál" - udělat 100% pravý opak každého jednoho předvolebního slibu ?
Tak si "Česko A" představuje zastupitelskou parlamentní demokracii ?

Pro své šéfy jsem vyvinul metodu měření hladiny Anti-D protilátek, aby se dali vyhledat dárci s vysokou hladinou a jejich protilátky použít pro novorozence - přesně jako v Austrálii.
Leč jsme v Česku a profesoři hematolóógie z Prahy se báli aby mojí šéfové výrobou Anti-D séra přiliš nezbohatli, tak výrobu na českém území zakázali, přestože krevní deriváty se mají vyrábět z plazmy lidí co nejblíže místu spotřeby aby se nestalo, že příjemce krevních derivátů nakazíte nějakou...

Bývaly doby, kdy i ponožky měly WIFI a Bluetooth, dneska jsme pokročili a všechno od kosmické rakety po menstruační tampony má Umělou Inteligenci.