Chci reagovat,ale jsem asi na ,, černé listině " 😂
Už napáchal škody dost,ať sedí doma, zbrojaři za Kolářem mohou přijet sem.
Opravdu 🤔
Na toto je jediný trest,ten konečný, SPD trestají a oni jen varují,co se může stát i tady!
Konečně končí kult,trvalo to.
Guma zelená straší!
Takže Pekarová má kamaráda doma 😉
Tak si ty trachtace dělejte doma! Dohoda z r.1997 stačí a neprovokujte!
Fajn a příští rok se udělá v germánistánu sjezd Svazu protifašistických bojovníků,co vy na to 🤔😄
Jako sparťan, je jasné,že Slavie vyhrajte titul,ale ti pseudofanoušci jsou kreténi !
Tak a příští rok se udělá v germánistánu, setkání Protifašistických bojovníků! ....... to bude hejtů 😂😂
Já vidím problém, když se vrátí soudruh prezidenčík!
Chci reagovat,ale jsem asi na ,, černé listině " 😂