

Cesi jsou fakt dementni. Zbyvaji mi pouze oci pro plac a nekonecny styd za nas dementni narod. Kdyz je velka zima stezuji si za zimu, kdyz je konecne teplo, stezuji si na horko. Bourky se ocekavaji dneska vecer, ale pouze pro zapadni cast uzemi, soudni lide si najdou meteorlogicke modely, popripade vystrazny model a zjisti, kterych kraju se to tyka.. Silne bourky budou dale pokracovat i zitra, jelikoz pres nas bude prechazet zvlnena studena fronta a bourky...

Jsme rukojmi tohohle vecneho cirkusu. Jde uz jen o prachy. Tohle uz nema s bezpecnosti obyvatel nic spolecneho. Veskera moc jednou konci a pote bych vlade doporucoval odcestovat nekam hoooodne daleko z dosahu nasich obcanu, nebo skonci hoodne spatne.

Doopravdy by měl oranžovo červenou barvu, protože tam dosti převládá vodík a síra. Modrá barva je díky rozptýlenému světlu z hvězd uvnitř mlhoviny. Tady to NASA přebarvila do podob tradičních barev stromku jak jej známe na zemi.
4