

Vždyť oni jsou v práci. Může někdo jiný chlastat v práci? Tak podle přenosů ze Sněmovny je často "na plech" Radek Vondráček , Majerová,která se nalitá válí po Ševčíkovi . Těm by to sakra vadilo,kdyby se zakázal alkohol při jednání Sněmovny.

Ona nikdy nebyla žádná krasavice , ani když byla mladá . Jí to dost trápí , že vždy byla jen taková tuctovka. No tak si alespoň pomáhá filtry . A její obdivovatelé jí píšou , jaká že je to krasavice. A přitom ve skutečnosti vypadá mnohem starší , než je.

Takže za Babišovy výroky zaplatíme my všichni. Pokud to bude pravomocné,tak zaplatí stát nejen 200tis žalobkyni,ale také náklady řízení. To taky nebude mala částka. To se to hází špína ,když za to nemusí dat ze svého ani korunu.

Nějak se to Babišovi hroutí. Vždyť před volbami byl velkej hrdina . Říkal,že to Trumpovi vysvětlí,že není potřeba zvyšovat výdaje obranu. Protože on má na všechny telefon🙂.A jeho voliči mu to sežrali i s navijákem. Chtěl ukončit muniční iniciativu,zrušit nákup F35, A oni mu vždycky ti "velcí kluci" vysvětlili,ať na to zapomene. Takže pravděpodobně to bude pokračovat a zase mu někdo vysvětlí,že bude muset i výdaje na obranu zvýšit.

Prezident hledal smírné řešení,několikrát se s Babišem snažil domluvit. Jak ústně,tak písemně. Dokonce navrhoval,že tedy bude pouze součástí delegace a zúčastni se jen neformální večeře. Babiš to takhle nechtěl,nechtěl kompromis,chtěl tam být sám bez prezidenta. To je taková rybářova žena ,chce víc a víc ,az má najednou prd. Takže teď tam bude Babiš i s Macinkou jak pátý kolo u vozu. Chtěli boj,maj ho mít.
12