

Ano, zřítí se sarkofág ale ten co je pod ním ten starý. U nového co je postaven přes to, je nyní částečně opraven po dronovém útoku, jen pro upřesnění informací (nadpis je zavádějící, aby lidi měli strach). Doporučuji sledovat Faceboovou stránku Černobyl´, tam jsou správné a aktuální informace od klučiny ze Slovenska, který tam pravidelně jezdí.

Asi by nebyl problém si naheckovat jejich městský systém, kde uchovávají data o skládkách a souřadnice, stačí nabídnout podíl.
Pak už jen sehnat někoho kdo bude kopat taky za podíl a je hotovo, předem naplánovaná akce a bylo by to ready za chvíli :D

Jsem rád, že jsem našel jiného výrobce z Česka kožených věcí, který nelže zákazníkům, tohle se mi zdá docela přehnané takhle lhát lidem!
Radší budu nakupovat na dilnastore.cz
než podporovat takové ulhánky jako je Brašnářství Tlustý.

Takže to má předem domluvené u kamarádů soudců jo? Uff to bych asi uvažoval o změnu systému soudů, pokud se to dá takhle ovlivnit.
249