

Pani bubilkova bude mi 63 let takze jiste uznate ze jsem neco zazil vcetne te vasi parodie na humor s panem simkem nebo panem cernym byla to tragedie jenom vas videt natoz poslouchat a to vas na tu obrazovku cpali porad a nevim proc krytizujete neco co neni ten vas vycpelej suchej humor na kterem jste se akorat prizivovala a jak je videt dnes zaplat pan buh vas uz zadna televize nevisila a nekazite aspon me hezkej den

Se zájmem jsem si přečetl tento článek ale když napíšete a napište i be mám pr známých kteří pracovali jako zaměstnanci a odešli protože problém nebyl vpraci ale v nadřízených noční kontroli zkoušení že zákonů a podobná šikana a nedůvěra byla na denním pořádku

Kdybyste radši psali o tom jak se tady opiji perou bude mi 62 let a doufám že tam ta jejich válka o bývalé SSSR brzy skončí a odtahnou všichni zpátky do ty jejich ukrofonijea nebudou obtěžovat mě děti a náš a až protáhne bratr Fiala že Straková zpátky do Brna tak doufám že ten vlak bude mít aspoň sto vagónu a pribali si tam na cestu ty kamarády co si pozval přispějí na listky

Já jsem tuto vládu nevolil budemi62 let pamatuji si jako rodák z olomouce co tady napáchal v uniformách a co vidím nyní v praze s verte mi pohybují se mezi lidmi a málokdo by si přál co fijala s jeho nohsledi myslím že referendum by ukázalo si přeji čeští občané a ne fiala

Tohle není moje vláda nevolil jsem je ani toho bolševického prezidenta přesto jsem občanem čr starám se o postiženého bratra invalidního důchodce kterým vláda vysvětlila že žádná kompenzace nebude proto by mě zajímalo z jakých peněz bratr fiala financuje ty zbraně a náboje pro ty ukrofony kteří nás zde pouze vyziraj a v tech milionovejech aut se vysmívají všem.

Chápu že třeba momentálně je kapitán sparty krejčí je na vrcholu a buduje svou image a chce se dostat ven ale vzpomeňte si na mě dopadne jako hlozek a venku bude na rozhodčího koukat akorát tak z lavičky protože když takového nekopu někdo někam prodá tak bude rád když ho nakonec vezmou zpátky těch případů tady bylo víc a respekt k rozhodčím by se měl očekávat především od kapitána

Jak pana kalouska nesnasim bude mi 63 let tak musim souhlasit a uz vubec nechapu jak vic jak tricet let po revuloci obcane ceske republiky muzou volit za prezidenta soudruha z rudou knizkou a lampasaka nechapu
2