
Nereaguji na primitivní komenty a náznak "hejtu" mažu už v nabídce. Nediskutuji s prázdnými a provokativnímy profily a sledování z nich blokuji.

Nereaguji na primitivní komenty a náznak "hejtu" mažu už v nabídce. Nediskutuji s prázdnými a provokativnímy profily a sledování z nich blokuji.
Nedávno podobnými slovy varoval ruSSáky šéf Krymských Tatarů Refat Čubarov a nelhal. Krym hoří a most je ucpaný prchajícím ruSSkým póvlem.
Ukrajinský velvyslanec to varování přednesl všem ruSSákům na ukrajinském území. Jen pár jich bude mít to štěstí, že stihnou utéct včas a vrátí se do hladové země, bez pohoných hmot a brambor, zato s vyděšenou věrchuškou zakrývající strach vyhrožováním světu.

Tady je vidět, za co zbabělec putler má své vojáčky a jak si váží jejich životů...
Jak se může o život bát někdo tak bezcenný?
No co? Ork, jako Ork... všichni půjdou kam patři. Ukrajinští dronaři už mu zařídí tu jámu za bunkrem a ty kanystry s benzínem snad někdo sežene.

Ten nezralý, arogantní fracek ukazuje čím dál víc svou ubohost.
Myslel jsem, že víc lumpa ze sebe nevyždímá, ale překonal se a dokázal to.
Za tím něco bude, že se za turka tak mstí... Jestlipak by neměli přiznat barvu a začít pochodovat v harnesech pod duhou...
13