

Pan prezident by měl nechat vládu vládnout, která byla řádně jmenována, vláda má odpovědnost ne prezident. A takto měl rozhoudnout i ústavní soud. Nejedná se o pomstu, ale naopak vláda nemůže dělat věci tak jak chce ona. To co se stalo ukazuje, že soudy u nás rozhodně nejsou nezávislý. Pan prezident sice spor vyhrál, ale pro další kandidaturu to má sečtené, lidi mají svůj názor a ten pan prezident jen tak lehce nezmění jako u 10 ústavních soudců.

Je zvláštní když ten kdo zodpovídá za rozpočet rozhodne, že prezident nepojede a pan prezident just přes ty pomluvy v zahraničí a vynucené dary v podobě L-39 Ukrajině si nadále vede svou. Pevně věřím, že ústavní soud rozhodne správně.

Jen přitvrďte, ale aby jste nakonec nezjistili, že Vás již někdo nahradil a vy již chodit nemusíte. Doba se hodně změnila, již nejste jediný kteří mají monopol na předávání informací do etéru, způsobů jak komunikovat je dnes hodně, internet je silný nástroj a lidská vynalézavost nezná mezí. Trocha pokory by možná byla namístě.

Myslím, že je to zbytečné. Mění se pouze zdroj financování. Soudy jsou také financovány státem a nikdo zejména opozice nekřičí, že jsou zmanipulované. A co se týká osekání finančním prostředků, myslím, že je kde šetřit. Paradoxně zaměstnanci ČT a ČRo mluví o změně financování státem jako návratu do dob socialismu, ale ruku na srdce není to nyní tak, že v uvozovkách mají výhody o kterých by se mohlo jiným zdát. Současná vláda nechce nic jiného než, aby...

Tohle je neuvěřitelný, mě přijde jako kdyby poslanecká sněmovna snad byla polepšovna. Je to absurdní, toto má být elita národa. A bohužel piráti ty neumí nic jiného než se hádat a skutek utek.

Dovolím si citovat pana Zdechovského "Já se nebojím Ruskýho bombardování, já se spíš bojím lidí, kteří jsou podobní jako pan Rajchl, který by Rusku i tleskal", pane Zdechovský vy jste snad smyslu zbavený, víte vůbec co říkáte. Jak na Vás koukám, vy se spíš bojíte, že už Vás lidi pro Vaše přihlouplé hlášky volit nebudou.

Nezapomínat na hrůznou dobu nacistické ideologie je určitě dobře. Avšak otvírat minulost něčeho co bylo, přičemž většina aktérů tady již není, co se tím získá. Tehdy tak jak to bylo na počátku 30.let 20.století propagováno tomu věřila spousta lidí, ale postupem času spousta lidí také prozřela, jenomže nebylo lehké proti tomu režimu protestovat. když hrozilo zabití, při nejmenším odvlečení celé rodiny do lágru na nucené práce. Obdobou toho byl u nás nástup...

Myslím, že jde o optický klam, ale taky k tomu může napomáhat také vítr, který tím směrem fouká. Všiml jsem si na videu, že tím směrem co se pohybuje lahev vane vítr.