

Ti majetní nenasitní konzumni boháči by rádi diktovali nejen pastyřům na druhe straně zeměkoule , ale i želvam a plaměňakům.... Dalši nepsana obava je v tom , že často je realita jina. Nejpre slíby a výhody , ale pak budou přichazet dalši nové projekty a zásahy do krajiny a nakonec z domoviště vyženou i mravence , nebo udělaji Zoo park aby tahali z lidi peníze.

Škoda že těch pár Milionu nepřišlo na učet mě - chudému podnikateli , ale opět tomu kdo jezdi drahým autem a neví co to je prazdny bankovní učet... Nakonec i jako podnikatel s prázdnou kapsou bych penize ktere mi nepatři po dohodě vrátil.

Zajimavé.... Ten největší obr na konec...??? Trochu jsem se toho obával , co nastane , když tak malinky brouk - Izrael pichne do velkého hnízda sršňu - jmenem Iran. Obdivuju do jak velkého uklidu se pustil když 7.10.2023 teroriste jmenem Hamas nastartovali novy mezinárodní konflikt.

Media dělaji z Komara Velblouda!!! Tanhle problem je i se žralokama atd. Krajta 2,5 metru je ještě mláďatko na hráni. V letě jsem pouštěl volně 2-3m krajty aby mě při usináni nebo při spanku svým plazenim chladili, když měli svoji pravidelnou trasu kolem mojeho ležicího těla. Při horečce to byla přijemná uleva když jsem si dal jejich vychlazene tělo na svoje. Cizi hadik ktery by se ke mě nečekaně připlazil bych se asi take trochu vylekal.

Ano. Hl.Nádraži je v buši proto je tam Málo lidí a v budově i mimo budovu vždy velké procento podivných tvoru kteři tam nemají co dělat. Hl.Nádraži ma byt v centru města. Viz.BUDAPEST Keleti ud. Nyugati ud. Nádherné stavby v centru města s pohybem lidí....

Státni mafie se kterou mi občane běžnou cestou nic podniknout nemůžeme. Bohužel je to teměř v každem systemu už mnoho let. Mzdy by měli byt přísně ohraničené a umožnit kažnemu pracovat (povinně) za slušnou odměnu. Jenže....šlechta potřebuje zakony aby pasovali v prve řadě jim.