

Nelíbí se mi, když jdu s malým synem po chodníku a kolem nás prosviští čtyřicítkou koloběžka. Ale máme v Mostě označené pruhy pro cyklisty, tak se s tím asi nedá moc co dělat. Co je blbý, že na přechodu to kolem vás migne chlap na koloběžce měšťákům před čumákem a ti ani nehouknou :(

Mně FarCry 1 a Medal Of Honor běží pořád 👍😃