

Je to lživý článek jsem silný diabetik a beru mounjaro a přestože je pro mě primární léčba diabetu musim si ho hradit sám. Což pro důchodce není zrovna jednoduché. Cirka 4000 Kč měsíčně. Pojišťovna nic nehradí. A přestože funguje, finančně už to dál neutahnu a musím s ním přestat. To jen pro toho kdo článek psal a blb který to bez ověřených informací schválil. Takže ještě jednou žádná pojišťovna lék Mounjaro v české republice nehradí ani jako spoluúčast.

Kdyby hloupost nadnášela tak tu paní Šebelova litá jako holubička i s těmi zneužíványmi náhradami které by jí možná táhly k zemi. Jak snadné je dělat politiku s očekáváním že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Nabrifovat hlupačku je mnohem jednodušší.

Právě jsem zjistil jakou jsem udělal chybu že jsem vás volil. To už se víckrát nestane. Jste vláda podvodníků a lhářů. Užijte si poslední čtvrthodinku slávy protože se opakovat nebude. Už dlouho mně nikdo tak nezklamal. Do budoucna už budu volit jen komunisty. To je strana kterou spousta z vás důvěrně zná. Styďte se.

Nejvyšší čas tu komunistickou zrůdu odvolat i s kamarádem Kolářem. Volby vyhrál podvodem protože nepřiznal komunistickou minulost.
15