Konfliktní toxický týpek Macík opět vzrušený v červeném pásmu stupnice, "onanuje" u pultíku ve sněmovně, kope kolem sebe jako vzteklá kobylka, plive jedovaté sliny a kritizuje všechny kolem. Zase jednou nebylo po jeho, jak je evidentně zvyklý už od dětství 😄 Neboj Macíku, Vašík Klausů tě pochová, pohladí po hlavičce a utěší 😄
Macinka je jen takové malé psychicky narušené koťátko. Přesně dělá to co od něj chce Andrej. Dělá prasárny a Andrej má čas na rozkrádání dotací pro Agrofert.
Nejhorší vláda v dějinách České republiky.
Slušnost v České politice klesla na samotné dno.
Větší hnus než je ten Macinka jsem v politice v česku nezažil. Musím říct, že i ten Husák snad byl morálnější člověk než ten Macinka. Nemůžu to příjmení dál psát, bo se mě chce blinkat. Macinko ko ko ko prosím tebe už jsi té ostudy pro Českou republiku nadělal, to snad ani slon tolik nenadělá. Jestli jsi alespoň trošku slušný a chlap tak v tichosti zmizneš někde v propadlišti dějin. A bude klid a česko si oddechne. Buď chlap Macinko, buď České republice...
Koukam, ze rozmazleny chlapecek Macinka nechape, ze je obycejna podrztaska.
On je i ten predseda US vyse postaveny v hiearchii statu nez Macinka.
1 tis.