

Větší hnus než je ten Macinka jsem v politice v česku nezažil. Musím říct, že i ten Husák snad byl morálnější člověk než ten Macinka. Nemůžu to příjmení dál psát, bo se mě chce blinkat. Macinko ko ko ko prosím tebe už jsi té ostudy pro Českou republiku nadělal, to snad ani slon tolik nenadělá. Jestli jsi alespoň trošku slušný a chlap tak v tichosti zmizneš někde v propadlišti dějin. A bude klid a česko si oddechne. Buď chlap Macinko, buď České republice...

Macinko, už ti někdo řekl, že jsi vůl?
1