Myslím, že Prokop doložil plnou způsobilost na vysoký post v ANO. Jeho schopnost lhát, podvádět, krást a švindlovat je na velmi vysoké úrovni a určitě bude pro profikorupční hnití ANO velkým personálním přínosem. Je jen třeba ještě zapracovat na kňučení, odvracení pozornosti a fňukání "Antiprokóóóp!" a "všeci kradů!", aby dosáhl úrovně jeho bači - cizáckého uja Čerpače.
Ale na zlodějiny ten kluk rozhodně potenciál má, teď ještě zapracovat na zdokonalení v...
To, že by měl dostat padáka ze státních institucí je naprosto jasné. Ale rozhodně by to mělo být podnětem pro finanční úřad a policii, aby si jej hezky proklepli. Ani se nedivím, že má ČR takový schodek v rozpočtu, když jsou ti u moci čím dál víc nenažraní a s penězi daňových poplatníků pracují jako se svým majetkem.
Před několika dny tvrdil na kameru, že to není kauza a že v tom nevidí žádný problém ale že je připraven zaplatit pokutu.
Zaplatit pokutu???
Tak fajn, ale pokuta by měla být ve výši zamlčeného majetku!!!
A to by se nemělo týkat jen jeho.
Co Bureš? Co třeba zase upravit kodex partaje?
Takže počítat to neumí.
Úspěšný podnikatel to také není.
Tak snad mu z jeho argumentů nezůstanou jen ti zlí a závistiví novináři, tedy až se zase rozpovídá.
Myslím, že Andrej Babiš by měl zamakať na složkách svých kandidátů. Tohle vyloženě odflákol. 😆☝
Věříte Ondřeji Prokopovi, že se “svlékl do naha” a vše vysvětlil?
234