Jsou to jen vyhrocené emoce a prestiž ministra zahraničí a prezidenta. O žádný ústavní puč nejde, spíš příklon k prezidentské vládě - státu, nikoliv k parlamentní demokracii, kterou hlásáme. Správný politik by měl být diplomat a své emoce nedávat znát. Zvládl to perfektně Babiš. On ví, že na " nějaké úrovni" musí existovat jeho spolupráce s prezidentem, on podepisuje zákony a pak Senát - ten je více či méně na jeho straně. Babiš je starý pragmatik a...
Ještě se v polistopadové historii naší republiky nestalo, aby součástí vládní koalice byly strany, které tak pohrdají právním státem. Vina padá na hlavu těch, kteří ANO, SPD a Motoristy na podzim volili. Je hanba žít v zemi, která má takovou vládu.
413