Co si to ten drzý záprtek dovoluje!! Oni civilisty zabíjejí on začátku války a teď,. když jim Ukrajinci dávají ochutnat jejich vlastní medicínu, tak zmetek křičí. Všichni mrtví jsou jeho dílo a doufám, že se bude brzy smažit v pekle.
“ „Drony, údery na civilní infrastrukturu. K čemu? K destabilizaci společnosti,“ prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.”
A nevysvětluje tak Putin spíš náhodou, proč Rusko útočí Šáhidy na mateřské školky a divadla? To by dávalo větší smysl.
Už se ti to vajgle krátí
Svět je v rukou patrně dementních starců, jako byli a jsou Biden, Trump, Raul Castro, Si Ťin-pching z té světové scény a té "regionální," jako jsou Van der Bellen, Sergio Mattarella, Andrej Babiš, kterým je úplně jedno, co bude se světem, jejich zemí, společností na této planetě. Ovládají je, jako to bylo u našeho Zemana, party prospěchářů, zlodějů stbácko-kágébácké minulosti, pokud tedy nejde rovnou o stbáka v jedné osobě, jako u Babiše, který má dojem...
Putin protestuje proti masivnímu útoku dronů a ignoraci fronty. Ukrajinci, poslechněte Putina, jeďte na frontu a tam se nechte zastřelit. V plánu SVO nebylo nic o vašich útocích drony a destabilizaci politiky Moskvy. Je to o vás nezodpovědné.
Kdybyste nestrkali rypáky kam nemáte, nemusel bys pro to vaše pitomé válčení vymýšlet nové a nové výmluvy, Voloďo.
---
Edit: Putinovo blábolení před vojáčky v nějaké zlaté komnatě ve videu. Nechybí jeho zmatené výklady začátku druhé světové. Schizofrenie toho trouby pokračuje v přímém přenosu:
youtube.com/watch?v=9mm-Di3ScHs
672