A vesničku si rozvracet nenecháme.
Chceme klid na práci.
🙂
Když někdo říká, co si myslíme, jedná moudře.
Když někdo říká, co se nám nelíbí, tak by měl zmlknout, nechat si to pro sebe, neprovokovat pracující.
Svoboda slova totiž znamená říkat, co se nám líbí.
Svoboda slova neznamená říkat, co se nám nelíbí, to je totiž provokace.
Hnutí ANO a jeho členům se nelíbí, když někdo vyjadřuje své názory, které jim nekonvenují. Nejraději by ho hned umlčeli. A přesně o to jim jde i v případě televize a rozhlasu. O žádné peníze nejde. Jde jen a pouze o ovládnutí médií, aby mohli lidem vymývat mozek v celostátním měřítku.
Skvělý záměr zvýšit učitelům platy. Ale je třeba nejdříve natlačit miliardy do Agrofertu, to už se děje, dotovat elektřinu cca 18mld, platit ČT a rozhlas, cca 7mld. Takže vyšší schodky a tedy i útoky. Takže na 99% na učitele nezbude.
Nosič tenisových raket a sběrač míčků společně se slovenským estébákem a hnědou rohožkou espéďáků budou opravdu důstojnou a reprezentativní výpravou. V NATO uznávaného prezidenta Pavla nechají pro nadbytečnost v domácím vězení a aby si hlavně nedělal předvolební kampaň! 😉

Generál Babiš s plukovníkem Macinkou to v NATO rozsvítí.
Oba jsou 100% odborníci přes armádu, výzbroj, obranu státu a Evropy. Jedou jen obhajovat svou neschopnost plnit jakékoliv závazky NATO, protože je potřeba nejprve nalít nějakou tu miliardu do Babišovo impéria a hodit pár drobných svým voličům. Nebezpeční komici.
Naneštěstí pro nás všechny, je reprezentace ČR pro tyhle kašpary a zloděje, kterým dnes bohužel říkáme vláda, až na posledním místě. Slovenský skoroodsouzený STBák, buranská podržtaška z IVK a ošoupaná rohože nahnědlé ruské 5.kolony chce jet na summit jen a pouze zviditelnit sebe a udělat si pár selfíček...
Budoucnost ani slušná reprezentace ČR či jakékoliv vojenské téma je nejen nezajímá, ale ani tomu nerozumí, až na nebohého Zůnu, který ale kdyby...
Tahle vláda má podle mě úplně jiné starosti.
Například ovládnutí a oslabení České televize, předkupní právo a dotace pro Agrofert, nezávaznost názoru odvolacího soudu, novela zákona o střetu zájmů atd.
Učitelé jsou podle mě až někde na spodních příčkách priorit této vlády.🫤
Někde před nimi jsou i důchodci, kterým by taky měli hodit aspoň nějakou ohlodanou kost, když jim nevrátí valorizaci.🤣
„Tak nám liberální a progresivistická propaganda pražské kavárny dorazila i na naši malou vesničku na Plzeň-sever, kde bydlím,“ napsal poslanec a místopředseda bezpečnostního výboru Sněmovny v neděli na svůj facebookový profil
_____
Jakoby to napsal nějaký normalizační komouš. Ostatně hnutí oligarchy Andreje Babiše od nich nemá vůbec daleko.
Už vidím v barvách, jak si Babiš nechá sebrat navýšené dotace jeho firmám a pošle je na platy učitelů.
77