Likvidace kvůli ničemu a kdyby se jí prokázal ten nejhorší doping, nedostala by více. Je to stejný princip, jako odmítnout kontrolu na alkohol, akorát tam člověk vidí policajta v uniformě a neotravují ho doma.
Je zajímavé, že se tyhle extrémy dějí jen českým tenistkám, nebo se o jiných nedozvídáme? Před časem málem zničili Bartůňkovou, teď Vondroušová, ale třeba Iga měla nález a nic. Při prvním pochybní hned zničit celoživotní kariéru, je minimálně necitlivé.
Odmítnout kontrolu je špatně a má být potrestaný, to je bez debat.
Asi nikdo by nic nenamítal, kdyby se takto drsně přistupovalo ke všem hráčům a hráčkám, které i doping měli prokázaný.
Tady ale vidím problém nerovného přístupu ke všem tenistům.
Smutná zpráva pro český tenis , pro Markétu likvidační, je mě jí líto . Ale nejvíc mě štve ten dvojí metr při posuzování dopingovych přestupků. Swiatek, Sinner to nic nebylo ? Hold všude jde v první řadě jen a jen o peníze. Kdyby tito dva dostali podobný trest , přišlo by mnoho sponzorů o velké prachy. Bohužel, Markéta není pro sponzory atraktivní, ač Winbledonska vítězná nemá vlivne sponzory . A proto ji exenplarne potrestali.
Jedná se o naší hráčku. K tomu se vyjádřím, co týpek Sinner, a borka Swiatek??? 😄 😄 😄 Ti regulérně dopovali. A vyvázli prakticky bez trestu. Nezávislý tribunál úplatkářský, nic víc. Korupce. Jejich sponzoři museli být štědrý. Tady je to evidentní. Hloupý nejsem. Připomíná mi to Bartůňkovou. Ale s tím, že dopovala. A měla podobný trest, jako Vondroušová.
Fakt trapné... kdyby byla z jakékoliv jiné krajiny tak by měla výrazně nižší trest... šílené zvkaetw ve srovnání se Swiatek a Sinnerem..... člověk ma horší chvílku a oni mu zlikvidují kariéru jen aby exemplárně ukázali jak jsou důležití
Ve světle trestu pro Sinnera a Świątekovou je to naprosto, naprosto, ale opravdu naprosto spravedlivý trest...
122