No, tak to je úsměvné. Nedivím se, že se mnohé demonstrace a prohlášení ohledně ČT stávají predevšim bojem za vlastní prospěch. Nejde vůbec o veřejno právní média. Jde jen o to, že některým se tím šníží jejich honoráře a možná nedostanou lukrativni nabídky. A tak se do toho zamotá politika a občanská angažovanost. Vnímám to jako dost velké pokrytectví. Ale chápu a respektuji názory druhých, kteří to vnímají jako paní Kostková a tu účelovost v tom prehlíží...
Zdalipak je suma, za kterou paní Kostková moderuje StarDance na příslušné smlouvě začerněná, jak je u ČT obvyklé. Chápu, že jde zřejmě o částku, o kterou by nerada přišla, nebo jí byla nabídnuta suma nižší. To by byl ovšem silný zásah do veřejnoprávního poslání.
Naprosto chápu hvězdu, přece neřekne že nepotřebuje krásné peníze z pořadu, v kterém se drží společně s Ebenem kolik let.
Žádná jiná soukromá televize si ho nevezme z finančních důvodů. Svedou to na přerušování pořadu reklamou.
83