já jsem celkem pacifista, takže jakýkoli použití zbraně odsuzuji. nic méně jsou situace, kdy dosáhnout spravedlnosti jinak, že použitím násilí nejde. Celý tenhle konflikt má na svědomí jeden člověk. A ten srabsky sedí v bunkru, zatímco tisíce jeho vojáků a občanů jsou teď jak bažanti když je honí myslivci. Jsem v tomto konfliktu na straně Ukrajiny a doufám, že Rusko bude vytlačeno a padne

Rusáci zahájí krvavou nesmyslnou válku na Ukrajině a teď, když jim létají drony nad Moskvou a uvnitř území, a kdy totálně selhává Krym, brečí, že s nimi se nikdo nechce bavit. To jsou fakt výpitci. Ať se stáhnou z UA, a bude klid.
Podle něj „mírové“ rozhovory pouze daly Ukrajině čas na posílení její vojenské pozice. Jasně Lavore, protože vám nějak to vaše předstirani, že by jste snad přestali bombardovat a vraždit lidí na Ukrajině zabránilo je biť na jeden den je bombardovat...
Takéto kňučanie budeme počuť stále častejšie. Je to nárek agresora a to je dobre. Nič sa nedohodlo a tak nech si kňučia. Nedodržiavajú ani podpísané, tak čo chcú. Ruský bordel
84