Kéž by to vyšlo a škoda, že ne dřív. Každopádně: "Sláva Ukrajině!!!" 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
Ačkoli ještě by do toho mohli hodit vidle ruSSáci. 🤔 Jak immerwährend chtějí, aby bylo vždy po jejich, tak by na truc Zelenskému to mohli chtít ukončit v mnohém dřívějším termínu než Ukrajinci. Bo znáte sovětské heslo: "Dohnat a předehnat!" 🤣🤣
Skláníme se před obdivuhodnou vytrvalost a hrdinství ukrajinských vojáků, civilistů. Nevím a nechtěl bych to zažít jak by to vypadalo zde v ČR.?!? Ti největší flastenci z SPD, svobodní, trikolora a toho šaška rajchla, spolu s ANOisty by určitě naplnili jejich slogan " First chechia !?!
já jsem celkem pacifista, takže jakýkoli použití zbraně odsuzuji. nic méně jsou situace, kdy dosáhnout spravedlnosti jinak, že použitím násilí nejde. Celý tenhle konflikt má na svědomí jeden člověk. A ten srabsky sedí v bunkru, zatímco tisíce jeho vojáků a občanů jsou teď jak bažanti když je honí myslivci. Jsem v tomto konfliktu na straně Ukrajiny a doufám, že Rusko bude vytlačeno a padne
274