Už jsem také namotivován. Kohokoliv volit, jen ne P P . I K G. Pokud by byl reinkarnován. Ale jediného prezidenta, kterého bych vážně rád, tak něco jako Ludvík Svoboda. Všechno ostatní co jsme kdy měli po vniku republiky stálo za nic. I tatíček zakladatel.
Moc pěkné, opravdu móc pěkné: Soudruh si stěžuje, že soudružka po nocích brečí a vzápětí dodává, že ona je jeho "motor" aby znovu kandidoval... 🙂 asi proto, aby po nocích mohla probrečet další čtyři roky?🙁 to je pěkně zvrácená logika, inu sobecký bolševik se vskutku nezapře...
Pan prezident Petr Pavel je po panu Havlovi opět prozápadním a pro demokratickým prezidentem, za kterého se slušní a myslící občané nemusí stydět. Je moc dobře, že bude opět kandidovat a stane se na dalších pět let naším prezidentem.
Naopak tragikomická vláda estébáků, komoušů a nácků národní tragédie si hraje na mocipány této země a záměrně této zemi škodí. Tfuj tajxl.
2 tis.