Pávku jen to ne!!!Nevím, kdo tě bude volit po tom co tu předvádíš to trapné, ubohé a uplakané divadlo. Máš bohužel štěstí v tom, že máš na své straně ta "nezávislá" média a skupinu Ústavních soudců. Nevím o nikom z mého okolí, kdo by tě chtěl volit.Doufám, že u voleb pohoříš, jak papír.
No co jsem mohl čekat. PP patří do partičky dnešní opozice, která co slíbila, zásadně nedodržovala. Stejně pan PP, který sliboval jen jedno volební období, ale stejně, jako se z komouše stal slušný člověk, tak se z jednoho volebního období stanou dvě. Já jen doufám, že se najde alespoň jeden další kandidát, kterého budu moci volit. Tohoto pána už bych se rád zbavil. Ach jo, ještě dva roky.
Už jsem také namotivován. Kohokoliv volit, jen ne P P . I K G. Pokud by byl reinkarnován. Ale jediného prezidenta, kterého bych vážně rád, tak něco jako Ludvík Svoboda. Všechno ostatní co jsme kdy měli po vniku republiky stálo za nic. I tatíček zakladatel.
706