Moc pěkné, opravdu móc pěkné: Soudruh si stěžuje, že soudružka po nocích brečí a vzápětí dodává, že ona je jeho "motor" aby znovu kandidoval... 🙂 asi proto, aby po nocích mohla probrečet další čtyři roky?🙁 to je pěkně zvrácená logika, inu sobecký bolševik se vskutku nezapře...
Snahy ovládnout stát má pouze pan prezident. A že bude znovu kandidovat je jasné už delší dobu. Dál je zbytečné to komentovat, prezident je na Seznamu placeném také Hradem snad stokrát za den. Je přeprezidentováno. Tak hlavně, že manželka je jeho motor, její šatičky a botičky jsou tu také několikrát za týden. No a také ten královský plat. No kdo by to nebral.
Jeho manželka soudružka politručka není žádný motor ale nenažraná mlátička,která vysává peníze státu.Mluvilo se tu pořád
o tom že je zvyklost aby prezident jezdil na samit NATO.Ale taky tu byla zvyklost už od vzniku republiky že prezidentovic manželky nebrali žádnou apanáš.Ale tahle nenasytná soudružka tu zvyklost přerušila.
Bodejť by ho jeho polovička nenutila do dalších voleb, tento život se jí zamlouvá, nikdy se jí o tom ani nesnilo. Dříve chodila v maskáčích a teď neví co by si na sebe oblékla, za těch sto tisíc. Doufám, že se tak nestane a PP půjde k šípku.
Tak určitě, prý chování vlády!🤣 Jezdí za peníze daňových poplatníků po výletech, věnuje se naplno svým koníčkům a ještě má jeho ocásek sto litrů na hadry - no řekněte, kdo z Vás to má?
1,6 tis.