Pavel je s tou umanutostí už hodně trapný. Namísto aby se řešily reálné problémy lidí, tak se tady několik měsíců probírá úplná hloupost, která není pro nikoho, vyjma Pavla, důležitá. Jen se ukazuje, jaké má priority. Lidé a jejich problémy to nejsou. Je to pozér bez obsahu. Je to už tak protivné, jako když minulá vláda mlela pořád o zbrojení a Ukrajině.

I když ÚS rozhodně, že má Pavel jet, tak to musí kontrasignaci schválit premiér. ÚS nemůže premiérovi nařídí aby schválil jeho cestu. Kdo to doteď nepochopil, tak by si měl uvědomit tu ubohost Pavka, který absolutně ignoruje zákony. Grnerál poručil, mužstvo koná.
Pavlík Morozov už nemohl klesnout níže. Po nekončí kritice ANO a spol, návrhu obnovit na území EU Sovětský Svaz, teď vytáhl z rukávu poslední "trumf", žalobu na vládu.
Že by aspoň jednou udělal něco užitečného a když ho nikdo nechce, tak by odstoupil? Těžko, jak historie učí, komouši se vždy drželi židle až do smrti.
Místo toho si radši objednává průzkumy, které ho chválí a tvrdí jak je oblíbený. To všechno známé z dob ČSSR.
Proč chce Petr Pavel doslova za každou cenu cestovat na summit? Chce zastupovat stát navenek, ale nerespektuje výsledky voleb, nerespektuje vládu, proč? Staví se do čela opozice, stává se jejím lídrem. Zdaleka nejde jen o účast na summitu NATO, jde o politickou nadvládu, jde o politickou moc určovat, co bude s Českou republikou jako suverénní zemí v budoucnu. Nechce se dohodnout a nikdy opravdu nechtěl, důkazem je žaloba na vládu.
Ubohost bývalého rudého špicla a nyní největšího demokrata a nechytré loutky zbrojních magnátů Pávka dosahuje vrcholu. Tento pokřivený charakter a milovník drahých dovolených dokázal zcela zdiskreditovat prezidentskou funkci a spolehlivě plní funkci rozesírače společnosti přesně tak, jak ho to naučili v Moskvě.
Podle mě by si měl jít stěžovat za maminkou a tatínkem. Nj není to jak za socíku kdy pohlavář měl pré, že PePane 😉
Zvykej si, že žiješ v parlamentním zřízení a zde rozhoduje o chodu státu vláda a ne ty - ty jsi jen pouhá dosazená loutka, bez jakékoliv špetky pokory a rozumného smýšlení.
Teď se ústavní soud bude zabývat přednostně uplakaným dopisem od PePana, místo, aby řešil důležité ústavní záležitosti....
No jo, se slušností a kompromisem u toho hokynáře v zajetí svých koaličních spolupachatelů asi Pavel pochodit nemohl.
Ledažeby si Babiš vzpomněl na ta hesla ze svých plakátů (Česko, pro tebe všecko, Silné Česko...) - ale to byla prostě jen nějaká písmenka bez reálného smyslu.
555