Už jsem také namotivován. Kohokoliv volit, jen ne P P . I K G. Pokud by byl reinkarnován. Ale jediného prezidenta, kterého bych vážně rád, tak něco jako Ludvík Svoboda. Všechno ostatní co jsme kdy měli po vniku republiky stálo za nic. I tatíček zakladatel.
Moc pěkné, opravdu móc pěkné: Soudruh si stěžuje, že soudružka po nocích brečí a vzápětí dodává, že ona je jeho "motor" aby znovu kandidoval... 🙂 asi proto, aby po nocích mohla probrečet další čtyři roky?🙁 to je pěkně zvrácená logika, inu sobecký bolševik se vskutku nezapře...
Snahy ovládnout stát má pouze pan prezident. A že bude znovu kandidovat je jasné už delší dobu. Dál je zbytečné to komentovat, prezident je na Seznamu placeném také Hradem snad stokrát za den. Je přeprezidentováno. Tak hlavně, že manželka je jeho motor, její šatičky a botičky jsou tu také několikrát za týden. No a také ten královský plat. No kdo by to nebral.
Tak určitě, prý chování vlády!🤣 Jezdí za peníze daňových poplatníků po výletech, věnuje se naplno svým koníčkům a ještě má jeho ocásek sto litrů na hadry - no řekněte, kdo z Vás to má?
1,6 tis.