Jak tak koukám, hnojomety SPD a ruských tajných služeb nasadily těžké kalibry do diskuze.
Pravda je jednoduchá: Micinka je proruský spratek, který má ve světě pověst retarda a volilo ho pár jednozávitů. Petra Pavla, kterého v NATO znají, volila většina obyvatel této země.
Má řádově větší mandát, než ukradpérova Micinka.
Vládní, pologramotní trollové zas vylezli z kanálu, aby se s námi podělili o slova, jimž sami nerozumí a neumí je ani napsat. 😂 Nemyslím si, že nějaká strana vyprodukuje osobnost, která by se mohla postavit Petru Pavlovi. Ale tak, milá lůzo, malujte si to, jak chcete, o to tvrdší pro vás bude realita, jako u prezidentské volby s Babišem. 😏
Jestli bude prezident znovu kandidovat vyhraje a nebude muset dělat ani předvolební kampaň. Tu mu spolehlivě a zdarma zajistí hnojomety současného vládního šestimarastu, vysokou estetickou úrovní své produkce vytvářené kalem ze dna lidského septiku.
Prosim vás kandidujte pane Prezidente pomšte a buďte to světlo pro nás kdo věříme že jsou ještě kolem nás slušní ,pracovití a rozumní lidi této zkoušené a oklamané malé zemičky ve středu evropy.Ještě jednou prosim postavme se proti proškoleným lhářům a prospěchářům a že mají velmi dobré učitele nemusím je jmenovat .
Pan prezident Petr a Pavel je maják a klenot, jak tady hezky napsala Lucinka: medium.seznam.cz/clanek/lucie-sedlackova-petr
Sláva Klenotovi!

Pan prezident Petr Pavel je po panu Havlovi opět prozápadním a pro demokratickým prezidentem, za kterého se slušní a myslící občané nemusí stydět. Je moc dobře, že bude opět kandidovat a stane se na dalších pět let naším prezidentem.
Naopak tragikomická vláda estébáků, komoušů a nácků národní tragédie si hraje na mocipány této země a záměrně této zemi škodí. Tfuj tajxl.
2 tis.