Tenhle "odborník" Kudláček, kde jste to jelito vzali? Je to dva dny co tady prohlašoval že je přece jasné že ÚS rozhodne v Pavlův neprospěch, že to přece všichni vědí. Ukázalo se že ví všichni kromě jeho.
Politolog může být i nutela co raději zařízne důchody, než by vybíral daň na alkohol, je vidět že politologem můžou být i lidé co o politice nevědí vůbec nic.
Nechápu proč tady ta nula dostává prostor, když se ukázalo že z toho co tu...
Chapu aktivistického politologa, musi provládně kňucet.
422