Moc se bojím o další směřování České republiky .
V bývalém předsedovi ZO KSČ, ospravedlňovateli vražedné Sovětské okupace, se začíná probouzet další generál Pinochet, na evropské poměry, jedná jako ve svých počátcích komunistický generál Jaruzelski, nebo později odsouzení generálové republik bývalé Jugoslávie!!
Jak generál prezident Pavel,tak předseda ÚS,jsou navíc,velcí podporovatelé spolku zvaného Milion Chvilek!! Tudíž i opozice! Česká republika,nikdy...
V prvním kroku by bylo třeba změnit volební systém, aby se do parlamentu nedostávaly zoufalců a kreatury jak macinek, traktůrek, reichl a podobné nuličky, které za podpora estébáka bureše posouvají politickou nekulturní do stále nižšího bodů. Zlatý mstivý alkoholik Zeman.
ÚS vznikl v roce 1992 a už téhdy byl k ničemu. Vždyť se ani nedokázal vyjádřit ke kreativnímu rozdělení ČSFR politiky, kteté v sobě neslo porušení Ústavy ČSFR přijetím ústavního zákona, který byl v rozporu s Ústavou. Nemluvě o zásadním porušení ústavních práv občanů ČSFR o občanstvích. Stačí si ty věci dohledat.
Z Ústavního soudu se stal holubník a v očích občanů ztratil jakoukoliv vážnost, tak to je! Můžeme děkovat Havlovi za to, co dnes zažíváme. Lidi jako Pavel, Baxa, ale taky třeba Metnar už neměli mít nikdy možnost získat politickou funkci. Bolševici na hradě i ve vládě jsou mor pro každou republiku.
Spor prezidenta s vládou není jen osobní hádka, může nastavit důležitý precedens, kde končí pravomoci jedněch a začínají druhých. Přesto je až komické, kolik emocí tomu lidé věnují.
Takové konflikty jsou pro média ideální, jasné tváře, drama, tábory. Vedle toho snadno mizí podstatnější témata, jako finance státu, bydlení, energetika, školství, zdravotnictví nebo skutečná obranyschopnost.
Nejspíš nejde o žádný dokonalý trik, spíš o běžnou politickou a mediální...
Když ministr zahraničí a člen vlády tvrdí, že jde o puč, je potřeba se ozbrojit?
Pořídit di zbraň a zbrojní průkaz na obranu života a ochranu blízkých?
Je potřeba se bát o život?
Puč se jeví jako když skupina chce narušit chod společnosti a chodu státu násilím.
Hrozí anarchie?
Co bude dál?
tady nejde o to kdo komu fandí a kdo koho nenávidí ale o nastroj pro další podobné spory v budoucnosti.to co se dnes může líbit a zdát se že to bylo správné může být v budoucnu použito proti nim.a co pak budou dělat???nadávat a brojit naopak.a pavel rozhodně nespojuje národ ale čím víc ho rozeštvává
Cokoliv, co ukáže partičkám, jako Motoristé sobci, kde je jejich kout, je dobře.
Jsem plně pro, aby se trošku rozčeřila voda v politice, ale ne stylem, že se do ní pustí parta pubošů, co umí jenom tůrovat a flusat na každého, kdo se na ně škaredě podívá.
220