

Hlavně měli těmto vrahům posbírat veškerý majetek, a to i převedený na kamarády, kamarádky. Neskutečný bordel v tomto Absurdistánu. Slušnému občanovi se tohle nemůže líbit!!! Jedině snad, že "Boží mlýny melou". Jinak práva se tady slušný občan nedočká.

Souhlasím s názory inteligentních spoluobčanů, že Pepa a jeho komunistka je ostudou národa. Kam jsme to dopracovali? Toto vedení je urážkou všech slušných lidí v naší zemi. Hnus fialový!!
Z této politručky nikdy nemůžou udělat krásnou ženskou, jakou je paní Babišová, i když se o to novináři snaží všemi silami.

Je to krásná ženská, a kdo říká, že ne, tak jen a jen závidí. Páni, kteří tady píší, že by ji nechtěli, tak ti mají doma jen tuctovou, sádelnatou uklízečku a kuchařku, a to jim stačí, jelikož na krásku nemají. 🙂

Kateřina Hrachovcová je krásná a inteligentní žena. Tak bych prosila, abyste vy všichni, kteří nemáte žádný smysl pro krásu, ji neuráželi. To, že se některému muži líbí jeho domácí obtloustlá paní, tak to je v pořádku. Někteří pánové si myslí, že ta jejich chuděra stojící věčně jen u plotny, je ta nejkrásnější. Ono záleží na vkusu. Každé oči jinak malují.
7