

Málo komu to uznají. Pamatuji si ze SUKLu hlášení nežádoucích účinku na "experimentální látky na Covid" - vakcíny, kdy ta hlášení šla do několik tisíců např. neurologických příznaků, očních, svalových atd... Spousta lidí má dosud problémy, ale to prostě nedokážou.

Prezident , který poškozuje ČR ze všech stran, pomlouvá vládu, a vede řeči v zájmu zbrojařů, bych takového "prezidenta" nikde nepustila. A asi Pavel zapomněl , že nežije v prezidentském státě. Tak mu to vláda dnes připomněla.
41