Ano,Exelovske tabulky a grafy v Ano umí,ale tím to končí.Ovsem na tiskovou to vypadá hezky .
Koukám,že zaměstnanci Agrofertu načasovali nové stejnokroje .Kdopak asi bude zaměstnancem měsíce?
Tak to jsem rád,že díky Motoristům a SPD jsme konečně protiruský .Díky hnědé koalici .
No jo,kdo by si vzpomněl na tolik bytů.
Měl zůstat u toho zpěvu.U Babiše bude vždycky jen onuce.
To není možné, měli být podle Andreje levnější a dostupnější.
Já vím slibem nikdy nezarmoutíš.
A nebude dlouho trvat a bude těm rádoby vlastencům vadit i Sněhurka ,ta má šaty taky modro žluté
Jaká Alenka takový její příznivci.
Zapomněla však Alenka řici,že díky těm nižším odvodům budou mít Osvč menší důchody.
Je to hezké že na Motoristé dávají takové příležitosti mladým lidem.Jen aby to s tím věkem nepřehnali a neskončily až v mateřské školce.
Alenko opatrně,důchodci jsou vaši hlavní voličská základna.
No kdyby někdo začaroval celé SPD třeba do patníků aby ho mohl každý pejsek počůrat byl by svět hned krásnější.
Ano,Exelovske tabulky a grafy v Ano umí,ale tím to končí.Ovsem na tiskovou to vypadá hezky .
3