

Tak, a zase nějakou dobu se občané tohoto státu budou urážet, napadat a obviňovat. Pak soud rozhodne, a jsem přesvědčen, že pokud dopadne v neprospěch prezidenta, bude výrok soudu akceptovat. Pokud v neprospěch vlády, budeme poslouchat zase o zkorumpovaném soudnictví a...zase se budou občané urážet a napadat.
Každopádně jsem rád, že potom, co na tohle neměli Melody Boys od Motoristů balls, to prezident udělal, budeme mít aspoň jednou pro vždy jasno i pro...

🤣🤣...kdyby to nebylo vážně tragicky smutné, bylo by to přesně takhle k smíchu.
Komu nedošlo, že nám ta vládní parta nastavila směr zpět do minulosti, kde "vyvolenost" a papalášství byla jediným měřítkem úspěchu, je za mne velký hlupák.
Je mi líto současných mladých lidí, nečeká je nic dobrého v budoucnosti a obávám se, že nás čeká exodus mladých lidí dál na západ. Pak jsem zvědav na všechny ty hlupáky, kteří tohle volili, jak budou řvát, že nemají důchody.

Tak v prvni řadě pošlete domů toho frajera s 22 na zádech, který nastoupí na posílení zálohy, stoupne si před naši šestnáctku, tam trapně poskakuje, rozhazuje neustále rukama a diriguje ostatní. No a když už dostane balón, tak mu trvá celou věčnost, kam ho nahrát (nejlépe zpět), či nedokáže dát přihrávku nsa pět metrů.
Dejte tam mladé, klidně zkoušejte a klidně prohrávejte, ale hřejte fotbal!!!

Dvaadvacítka přišla na hřiště...a prohráli jsme. Potřebujeme podpořit střed zálohy a dáme tam pomalého, na místě vyklusávajícího (a ještě k tomu na vlastní šestnáctce) frajera, který jen rozhazuje rukama, zpomalí kdejakou akci a má problém zpracovat míč.
To, co se začalo dít při jeho střídání, bylo jen o tom ne kdy dostaneme, ale kolik. Naštěstí to byl jen jeden.
Ale co, Španělsko i Portugalsko taky uhrálo jen remíz...

Čekal někdo něco jiného? Už tehdy jsem psal, že všichni ví, že to obilí odtamtud vozí, ale schizofrenicky tvrdí, jak je to špatné.
Tak hlavně že koblihy nadávají, jak jsou drahé potraviny a pečivo, když si kluk ušatá ještě cenou z UKR vylepšuje marže.

Každý, kdo má trochu inteligence ví, že dělat investigaci z obýváku, jak tvrdí uvedený účet PR agentury, nelze. A novináři to ví pak tím tuplem.
Takže sice jsou “produkovány” informace, z nichž po ověření je půlka nepravdivých, či jen s poloviční pravdou. Tím ale netvrdím, že není dobré, že se upozorňuje na nepravost politiků. Ale již od Šumana víme, že vliv na příznivce dané strany to nemá.
Takže za sebe bych chtěl znát PR agenturu, která rozdmýchává zas...
6