
Pavel nic nevyhral. Pouze se totalne ztrapnil a jako naprosty ubozacek se vnutil nekam, kde o nej nikdo nestoji. Je o obycejny zoufalec, ktery lete po kolenou a zadoni aby ho nekam nekdo vzal. Je to naprosto odpadni a bezpaterni clovek s nulovou sebereflexi. Stydim se za to, ze tento clovek se kdy stal prezidentem…..

Prezident, bude jen trapny poskok v davu…
4