

Už mne tohle čtení přestává bavit. Pakliže nikdo není schopen s těmi "Šmejdy" v České republice zatočit, tak jakou mají takové články cenu. Jak dlouho se už ví, že Bém má máslo na hlavě. V kolika kauzách figuroval. No a, v České republice mu dají další funkce, aby zůstal u žlabu. Už to nebudu číst. Půlce národa to vyhovuje a ta druhá půlka na to nestačí.

To jim jde, střílet na vše co se hýbe. Na to jsou machři, ale zastřelit divočáka, to už je horší.
24