Zeman a státník, dobrý vtip
Řidič svůj názor může u soudu obhajit
Něco popdobného už jednou Babiš sliboval, jaký byl výsledek,
doufám, že nyní se zadaří
má se podat, situuce se jasně ozřejmí, taktéž ať Babiš podá kompetenční žalobu
jasná účelovka, za kterou stoji kalousek
pan prezident žalobu má dát, situace bude vyřešena, takto měl reagovat Babiš, ale u něj nějak chybí odvaha
Pan prezident dle meho má podat kompetencni žalobu
Opravdu tomu veri
Podle Klempíře, přeci peníze nepůjdou z rozpočtu,tak jaký propad
Ministr, který používá mozek je k nepoužití u Babiše
My to navrhneme, vy to zaplatíte, my se budeme chlubit, jak pomáháme
Pokuj je Zeman a Klaus poslední státník ČR, doufám, že to tak i dlouho ostaně
Zeman a státník, dobrý vtip
23