Konečně dobré rozhodnutí. Mělo by to zvážit více náfuků. V repre mají být ti co dotoho dají vše a hlavně o to stojí.
Ten nevyzrálej macinka se stím jeho ksichtem hodí tak akorát do stánku s cukrovou vatou a ne na ministra. Kde ho proboha vyhrabali!!!
Jak se nehraje za prachy tak se bojí o ty svý párátka. Takovej Šik a nebo Šulc kopiteli už by si k repre ani nečuchl!
A český kopiteli opět nezklamal.
S Českem bylo zle už v momentě kdy vyhráli haluzou baráž!
Babiši už se nemůžu dočkat až budeš s těma tvejma řiťkařama čekat na smetišti dějin na soud!
Vždyť ti trapní ubožáci si nic jinýho nezaslouží. Takhle jim dal ÚS veřejně po hubě!
A poznal co jsou zač,docvaklo mu to a šel je hleda zpátky s krochnó.
Za všechno je odpovědný loupežník a vězeňský adept Babiš! Ale pamatuj na boží mlýny! Všechno se ti jednou vrátí estébáku!
A pro koho škoda 1.5 mega? Zase pro dalšího zloděje co parazituje na lidech.
Co to tady žvaníš ty slovenskej loupežníku! Už je nás čím dál víc co tě máme plný zuby!
Babiš je mstivej mafián a zloděj a Macinka je primitiv a připrcávač.
Konečně dobré rozhodnutí. Mělo by to zvážit více náfuků. V repre mají být ti co dotoho dají vše a hlavně o to stojí.
3